| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Kapasite | 100 kg |
| Adı | ZEMIC L6E3 Yük Hücresi |
| Anahtar kelimeler | yük hücresi |
| Max. Maks. Platform Size Platform Boyutu | 450 X 450 Mm |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Gerinim ölçer |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Nominal Yük | 100 kg |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Rated load | 100kg |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Nominal Yük | 100 kg |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Gerinim ölçer |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanım | Tartı |
| Nominal Yük | 100kg |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Usage | weighing scale |
| Nominal Yük | 100 kg |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Gerinim ölçer |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Nominal Yük | 100 kg |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Usage | weighing scale |
| Series | Single Point Load Cell |
| Output | Digital C3 Weighing Transducer |
| Accuracy | C3 |
| Model numarası | model bir |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED |
| Nominal Yük | 500kg |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Türü | Tezgah Ölçeği |