| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Rated load | 100kg |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Gerinim ölçer |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Nominal Yük | 100 kg |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Gerinim ölçer |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Nominal Yük | 100 kg |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Gerinim ölçer |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Nominal Yük | 100 kg |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Türü | Yük hücresi |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Sıfır bakiyesi | ±1,0 %RO |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Nominal Yük | 100 kg |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Gerinim ölçer |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanım | Tartı |
| Nominal Yük | 100kg |
| Ürün adı | Bench Platform Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | Karbon çeliği |
| Nominal Yük | 300kg |
| Güç Kaynağı | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Hizmet vermek | Oem |
| Adı | dijital tek yük hücresi |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| platformlu kantar boyutu | 400x400 mm |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Gerinim ölçer |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Nominal Yük | 100 kg |