| Material | Aluminum |
|---|---|
| Usage | weighing scale |
| Output | Analog Sensor |
| Zero balance | ±1.0 %RO |
| Out-wire | 4-wire |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Kapasite | 100 kg |
| Adı | ZEMIC L6E3 Yük Hücresi |
| Anahtar kelimeler | yük hücresi |
| Max. Maks. Platform Size Platform Boyutu | 450 X 450 Mm |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Giriş impedansı | 410±15 Ω |
| Yalıtım empedansı | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Kullanımı | Basınç sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Giriş Direnci | 350±3,5ohm |
| Güvenli aşırı yük | ≤%150 FS |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Theory | strain gauge |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | weighing scale |
| Rated load | 100kg |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Türü | Yük hücresi |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Sıfır bakiyesi | ±1,0 %RO |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Nominal Yük | 100 kg |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Nominal Yük | 100 kg |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanım | Tartı |
| Nominal Yük | 100kg |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Nominal Yük | 100 kg |