| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Önerilen platform boyutu | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| Yalıtım empedansı | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Nominal Yük | 100 kg |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Gerinim ölçer |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanım | Tartı |
| Nominal Yük | 100kg |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Önerilen platform boyutu | 30x30cm/30x40cm/40x50cm |
| Yalıtım empedansı | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Malzeme | alüminyum |
|---|---|
| Kullanım | Tartım Tezgahı Terazisi |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Sıfır bakiyesi | ±1,0 %RO |
| telsiz | 4 telli |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Kullanımı | Tartı |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Sıfır bakiyesi | ±1,0 %RO |
| telsiz | 4 telli |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Kullanımı | Tartım Tezgahı Terazisi |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Sıfır bakiyesi | ±1,0 %RO |
| telsiz | 4 telli |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Nominal Yük | 500kg |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| İşlev | Ağırlık |
| Nominal Çıktı | 1.000.000 |
| Kullanım | Tartı |
| İşletme | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Kapasite | 100 kg |
| Adı | ZEMIC L6E3 Yük Hücresi |
| Anahtar kelimeler | yük hücresi |
| Max. Maks. Platform Size Platform Boyutu | 450 X 450 Mm |