| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110/220VAC, 50/60Hz |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Ürün | Dijital Tezgah Terazisi |
| platformu | 304 Paslanmaz Çelik |
| Ürün adı | Bench Platform Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Nominal Yük | 30kg |
| Güç kaynağı | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Hizmet vermek | Oem |
| Adı | endüstriyel dijital tartı |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 600KG |
| Malzeme | Yumuşak Çelik |
| Malzeme | Yumuşak Çelik |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 150 kg |
| Doğruluk | 0.2kg |
| Adı | endüstriyel dijital tartı |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 300kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik veya 304 Paslanmaz Çelik |
| Adı | elektronik terazi |
|---|---|
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Ürün Adı | Elektronik ağırlık ölçeği |
|---|---|
| Yüzey İşlem | tezgahlı, kumlamalı |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Adı | dijital vücut yağ ölçeği |
|---|---|
| Ölçek Kullanımı | Vücut Ölçüleri |
| Nominal Yük | 180kg |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Akü | AAA Pil |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110/220VAC, 50/60Hz |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Yapı | Dikdörtgen çerçeve |
| platformu | 304 Paslanmaz Çelik |
| Model numarası | BSAD |
|---|---|
| Ürün adı | tezgah Ölçeği |
| Ekran tipi | LCD |
| Platform boyutu (mm) | 300X400,400X500,500X600,600X600 |
| Kapasite | 150/200 / 300/500/600 kg |