| Adı | endüstriyel dijital tartı |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD / LED |
| Nominal Yük | 100 kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik |
| Adı | endüstriyel dijital tartı |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 300kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik veya 304 Paslanmaz Çelik |
| Adı | Elektronik tezgah terazisi |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110/220VAC, 50/60Hz |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Ürün | Dijital Tezgah Terazisi |
| platformu | 304 Paslanmaz Çelik |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 150 kg |
| Güç kaynağı | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| hizmet eder | OEM |
| Adı | Zemin Platformu Kantarı |
|---|---|
| Tedavi | toz boyalı veya boyama |
| Renk | Gri, Mavi, Yeşil, Opsiyonel |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED A12, T6 Veya Diğer Opsiyonel |
| Adı | endüstriyel dijital tartı |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 500kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik |
| Adı | Industria elektronik tezgah terazisi |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 300kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik |
| Adı | Elektronik tartım göstergesi |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Adı | Industria elektronik tezgah terazisi |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 200 kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik |