| Adı | Elektronik tezgah terazisi |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Ürün Adı | Bench Platform Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | Karbon Çelik |
| Nominal Yük | 300kg |
| Güç Kaynağı | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Hizmet vermek | OEM |
| Adı | Platform Tartım Kantarı |
|---|---|
| Tedavi | toz boyalı veya boyama |
| Renk | Gri, Mavi, Yeşil, Opsiyonel |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED A12, T6 Veya Diğer Opsiyonel |
| Model numarası | model bir |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED |
| Nominal Yük | 500kg |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
| Adı | elektronik tezgah terazileri |
|---|---|
| Malzeme | Alüminyum |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 600KG |
| Ürün adı | Bench Platform Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | Karbon çeliği |
| Nominal Yük | 300kg |
| Güç kaynağı | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Hizmet vermek | Oem |
| Ürün adı | Bench Platform Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Nominal Yük | 500kg |
| Güç kaynağı | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Hizmet vermek | Oem |
| Adı | endüstriyel dijital tartı |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 150 kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik veya 304 Paslanmaz Çelik |
| Ürün Adı | Tezgah Platformu Kantarı |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Nominal Yük | 150 kg |
| Güç kaynağı | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| hizmet eder | OEM |
| Adı | endüstriyel dijital tartı |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 500kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik veya 304 Paslanmaz Çelik |