| Malzeme | Yumuşak Çelik |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 300kg |
| Doğruluk | 0.2kg |
| Malzeme | 304s.s ile yumuşak çelik. kapak |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gary, mavi, sarı |
| Nominal Yük | 500kg |
| Ekran Tipi | LCD veya LED |