| Adı | Tezgah zemin tartı terazisi |
|---|---|
| Malzeme | Karbon çelik |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Nominal Yük | 600KG |
| Doğruluk | 0.1KG |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110/220VAC, 50/60Hz |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Ürün | Dijital Tezgah Terazisi |
| platformu | Karbon çelik |
| Adı | endüstriyel dijital tartı |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 150 kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik veya 304 Paslanmaz Çelik |
| Ürün Adı | Tezgah Platformu Kantarı |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Nominal Yük | 300kg |
| Güç kaynağı | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| hizmet eder | OEM |
| Adı | Elektronik Platform Kantarı |
|---|---|
| Tedavi | toz boyalı veya boyama |
| Renk | Gri, Mavi, Yeşil, Opsiyonel |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED A12, T6 Veya Diğer Opsiyonel |
| Ürün Adı | Tezgah Platformu Kantarı |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Nominal Yük | 300kg |
| Güç kaynağı | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| hizmet eder | OEM |
| Adı | endüstriyel dijital tartı |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 500kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik veya 304 Paslanmaz Çelik |
| Model numarası | SKC |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Malzeme | Karbon çeliği/ paslanmaz çelik |
| Doğruluk | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ürün Adı | Tezgah Ölçeği |
| Model numarası | SKC |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Malzeme | Karbon çeliği/ paslanmaz çelik |
| Doğruluk | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ürün Adı | Tezgah Ölçeği |
| Model numarası | Model B |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Nominal Yük | 300kg |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Türü | Tezgah ağırlık ölçeği |