| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Power Supply | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display Type | LED/LCD |
| Item | digital bench scale |
| Platform | Carbon steel |
| Ürün adı | Bench Platform Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Nominal Yük | 30kg |
| Güç kaynağı | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Hizmet vermek | Oem |
| Adı | endüstriyel dijital tartı |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 600KG |
| Malzeme | Yumuşak Çelik |
| Model numarası | SKC |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Malzeme | Karbon çeliği/ paslanmaz çelik |
| Doğruluk | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ürün Adı | Tezgah Ölçeği |
| Material | Aluminum |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Output | Analog Sensor |
| Usage | Consumption Sensor |
| Capacity | 300kg |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110/220VAC, 50/60Hz |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Ürün | Dijital Tezgah Terazisi |
| platformu | Karbon çelik |
| Ürün Adı | Elektronik ağırlık ölçeği |
|---|---|
| Yüzey İşlem | tezgahlı, kumlamalı |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Type | Bench Scale |
|---|---|
| Power Supply | 110/220VAC, 50/60 Hz |
| Display Type | LED/LCD |
| Item | digital bench scale |
| Platform | stainless steel |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110/220VAC, 50/60Hz |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Yapı | Dikdörtgen çerçeve |
| platformu | 304 Paslanmaz Çelik |
| Adı | Industria elektronik tezgah terazisi |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 300kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik |