| Adı | endüstriyel dijital tartı |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 300kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik veya 304 Paslanmaz Çelik |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110/220VAC, 50/60Hz |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Ürün | Dijital Tezgah Terazisi |
| platformu | Karbon çelik |
| Adı | elektronik terazi |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Adı | Dijital Platform Ağırlık Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | SUS304 paslanmaz çelik |
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Nominal Yük | 300kg |
| Doğruluk | 50 gram |
| Adı | endüstriyel dijital tartı |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 500kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik |
| Malzeme | Yumuşak Çelik |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 300kg |
| Doğruluk | 0.2kg |
| Adı | Industria elektronik tezgah terazisi |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 200 kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik |
| Adı | Elektronik tartım göstergesi |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Adı | dijital tek yük hücresi |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| platformlu kantar boyutu | 400x400 mm |