| Adı | Elektronik tezgah terazisi |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 300kg |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110/220VAC, 50/60Hz |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Ürün | Dijital Tezgah Terazisi |
| platformu | 304 Paslanmaz Çelik |
| Model numarası | model bir |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED |
| Nominal Yük | 500kg |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Giriş impedansı | 410±15 Ω |
| Yalıtım empedansı | ≥5000 MΩ/(50VDC) |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Teori | Gerinim ölçer |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Nominal Yük | 100 kg |
| Adı | Sayma Terazisi |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Nominal Yük | 300kg |
| Çalışma sıcaklığı | 0°C~40°C (32℉-104℉) |
| Malzeme | Yumuşak Çelik veya 304 Paslanmaz Çelik |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110/220VAC, 50/60Hz |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Ürün | Dijital Tezgah Terazisi |
| platformu | Paslanmaz çelik |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110/220VAC, 50/60Hz |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Ürün | Dijital Tezgah Terazisi |
| platformu | Paslanmaz çelik |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110/220Vac, 40/50 Hz |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Ürün | Dijital Tezgah Terazisi |
| platformu | Karbon çelik |