| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Rated Load | 30kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110/220VAC, 50/60Hz |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Ürün | Dijital Tezgah Terazisi |
| platformu | 304 Paslanmaz Çelik |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110/220VAC, 50/60Hz |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Ürün | Dijital Tezgah Terazisi |
| platformu | Paslanmaz çelik |
| Ürün Adı | Köpek ağırlık ölçeği |
|---|---|
| Model Numarası | LS05 |
| Ekran Tipi | LED |
| Malzeme | alaşımlı çelik/paslanmaz çelik |
| Güç kaynağı | 110-240V(AC) |
| Model numarası | SKC |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Malzeme | Karbon çeliği/ paslanmaz çelik |
| Doğruluk | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ürün Adı | Tezgah Ölçeği |
| Model numarası | SKC |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Malzeme | Karbon çeliği/ paslanmaz çelik |
| Doğruluk | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ürün Adı | Tezgah Ölçeği |
| Model numarası | SKC |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Malzeme | Karbon çeliği/ paslanmaz çelik |
| Doğruluk | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ürün Adı | Tezgah Ölçeği |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Yük Hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 500kg ila 5ton, 250lb ila 20KLB |
| IP derecesi | su geçirmez IP68 |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Basınç sensörü |
| Model numarası | SKC |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Malzeme | Karbon çeliği/ paslanmaz çelik |
| Doğruluk | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ürün Adı | Tezgah Ölçeği |
| Model numarası | SKC |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Malzeme | Karbon çeliği/ paslanmaz çelik |
| Doğruluk | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ürün Adı | Tezgah Ölçeği |