| Türü | Platform Tartım Terazileri |
|---|---|
| Malzeme | Karton çelik veya 304 paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 500 Kg~5 Ton |
| Güç kaynağı | 110V-240V |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Model numarası | Model B |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Nominal Yük | 300kg |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Türü | Tezgah ağırlık ölçeği |
| Ürün Adı | Bench Platform Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | Karbon Çelik |
| Nominal Yük | 300kg |
| Güç Kaynağı | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Hizmet vermek | OEM |
| Malzeme | Karbon çelik |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Nominal Yük | 3000kg |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 500kg |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Adı | düşük profilli yer kantarları |
|---|---|
| Ölçek Renk | Gri, siyah, sarı, |
| Ekran Tipi | A12 veya diğer isteğe bağlı |
| Nominal Yük | 1T~5T |
| Güç kaynağı | 110V/220V |
| Ürün Adı | Platform tezgahı ağırlık ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | Karbon çelik |
| sYüzey İşleme | Elektrostatik toz boyalı |
| Ölçek gövdesi Renk | Gri, mavi, siyah, |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Model numarası | SKC serisi |
|---|---|
| Platform Boyutu | 600*800mm |
| Renk | İsteğe bağlı |
| Paketleme | karton |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Ürün Adı | Platform tezgahı ağırlık ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | Karbon çelik |
| sYüzey İşleme | Elektrostatik toz boyalı |
| Ölçek gövdesi Renk | Gri, mavi, siyah, |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Model Numarası | LC339 |
|---|---|
| Çıkış | 2,0mV/V |
| Malzeme | alaşımlı çelik/paslanmaz çelik |
| Kullanımı | Terazinin ağırlığını tartın |
| Kapasite | 10-500kg |