| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 500kg |
| Güç kaynağı | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| hizmet eder | OEM |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Yük Hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 500kg ila 5ton, 250lb ila 20KLB |
| IP derecesi | su geçirmez IP68 |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Basınç sensörü |
| Model numarası | SKC |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Malzeme | Karbon çeliği/ paslanmaz çelik |
| Doğruluk | 100 g |
| Ürün Adı | Tezgah Ölçeği |
| Ürün adı | Bench Platform Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Nominal Yük | 500kg |
| Güç kaynağı | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Hizmet vermek | Oem |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Usage | weighing scale |
| Nominal Yük | 100 kg |
| Ürün | Paslanmaz Çelik Yük Hücresi |
|---|---|
| Kapasite | 500kg ila 5ton, 250lb ila 20KLB |
| IP derecesi | su geçirmez IP68 |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Basınç sensörü |
| Ürün adı | Bench Platform Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | Karbon çeliği |
| Nominal Yük | 300kg |
| Güç Kaynağı | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Hizmet vermek | Oem |
| Model numarası | SKC |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Malzeme | Karbon çeliği/ paslanmaz çelik |
| Doğruluk | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ürün Adı | Tezgah Ölçeği |
| Model numarası | SKC |
|---|---|
| Display Type | LCD/LED |
| Material | Carbon Steel/ Stainless Steel |
| Doğruluk | 0.1g/1g/10g/50g |
| Product Name | Bench scale |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110/220VAC, 50/60Hz |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Yapı | Dikdörtgen çerçeve |
| platformu | 304 Paslanmaz Çelik |