| Model numarası | SKC |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Malzeme | Karbon çeliği/ paslanmaz çelik |
| Doğruluk | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ürün Adı | Tezgah Ölçeği |
| Malzeme | 304 GBP |
|---|---|
| yük hücresi | 4 yük hücresi, Zemic veya Keli |
| Kapasite | 500kg~3t |
| Bölünme | 0.2/0.5/1kg |
| Platform Boyutu | 1000x1000/1200x1200/1500x1500mm |
| Malzeme | Alaşımlı çelik, paslanmaz çelik |
|---|---|
| Nominal Yük | 10T |
| Türü | Kablosuz Dinamometre |
| Ekran Tipi | LCD |
| Renk | Gümüş |
| Model numarası | model bir |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Nominal Yük | 500kg |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
| Model numarası | model bir |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED |
| Nominal Yük | 500kg |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
| Adı | endüstriyel dijital tartı |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 500kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik veya 304 Paslanmaz Çelik |
| Ürün adı | Bench Platform Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | Karbon çeliği |
| Nominal Yük | 300kg |
| Güç kaynağı | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Hizmet vermek | Oem |
| Ürün adı | Bench Platform Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | Karbon çeliği |
| Nominal Yük | 300kg |
| Güç kaynağı | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Hizmet vermek | Oem |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Teori | Direnç Sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Kullanımı | Tartı |
| Nominal Yük | 100 kg |
| Material | Stainless steel |
|---|---|
| Theory | Resistance Sensor |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Usage | weighing scale |
| Rated load | 100kg |