| Adı | elektronik terazi |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Adı | elektronik terazi |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 500kg |
| Doğruluk | 0.2kg |
| Model numarası | model bir |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED |
| Nominal Yük | 500kg |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
| Ürün Adı | Tezgah Platformu Kantarı |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Nominal Yük | 500kg |
| Güç kaynağı | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| hizmet eder | OEM |
| Model numarası | SKC |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Malzeme | Karbon çeliği/ paslanmaz çelik |
| Doğruluk | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ürün Adı | Tezgah Ölçeği |
| Ürün Adı | Elektronik ağırlık ölçeği |
|---|---|
| Yüzey İşlem | tezgahlı, kumlamalı |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Adı | Tezgah Platformu Kantarı |
|---|---|
| Terazi Kapağı | SUS304 paslanmaz çelik |
| Ölçek Malzemesi | Karbon çelik |
| Nominal Yük | 100kg~800kg |
| Doğruluk | 0.2kg |
| Model numarası | SKC |
|---|---|
| Display Type | LCD/LED |
| Material | Carbon Steel/ Stainless Steel |
| Doğruluk | 0.1g/1g/10g/50g |
| Product Name | Bench scale |
| Model numarası | SKC |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Malzeme | Karbon çeliği/ paslanmaz çelik |
| Doğruluk | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ürün Adı | Tezgah Ölçeği |