| Ürün Adı | Tezgah Platformu Kantarı |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Nominal Yük | 500kg |
| Güç kaynağı | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| hizmet eder | OEM |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| İşlev | Ağırlık |
| Nominal çıkış | 1.000.000 |
| Kullanım | tartı terazisi |
| İşletme | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Model numarası | Model B |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Nominal Yük | 300kg |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Türü | Tezgah ağırlık ölçeği |
| Ürün Adı | Tezgah Platformu Kantarı |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Nominal Yük | 600KG |
| Güç kaynağı | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| hizmet eder | OEM |
| Malzeme | Karbon çelik |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gri, kırmızı, siyah, mavi |
| Nominal Yük | 3000kg |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
| Ürün Adı | Dökme demir ağırlıklar M1 |
|---|---|
| yoğunluk | 7,2 kg/cm2 |
| Yüzey Tedavisi | Resim |
| Uygulama | Ölçek ve denge testi için |
| Paket | Ahşap kutu |
| Ürün Adı | Kalibrasyon testi ağırlığı |
|---|---|
| Yoğunluk | 7,2 kg/cm2 |
| Yüzey işleme | Tablo |
| Başvuru | Ölçek ve Denge Testi için |
| Paket | plastik torba, karton kutu, kontrplak kutu, kontrplak palet |