| Model numarası | SKC |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Malzeme | Karbon çeliği/ paslanmaz çelik |
| Doğruluk | 100 g |
| Ürün Adı | Tezgah Ölçeği |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Görev | Ağırlık |
| Nominal Çıkış | 1.000.000 |
| Kullanımı | Tartı |
| İşletme | -20℃~+60℃ |
| Adı | taşınabilir tezgah terazisi |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Nominal Yük | 100 kg |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
| Malzeme | Alüminyum |
|---|---|
| Kullanımı | Tartı |
| Seriler | Tek Nokta Yük Hücresi |
| Çıkış | Dijital C3 Tartım Dönüştürücü |
| Doğruluk | C3 |
| Adı | Elektronik tezgah terazisi |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Tip | Yer kantarı, tezgah terazisi terminali |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Model numarası | SKC |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Malzeme | Karbon çeliği/ paslanmaz çelik |
| Doğruluk | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ürün Adı | Tezgah Ölçeği |
| Adı | Tezgah Platformu Kantarı |
|---|---|
| Terazi Kapağı | SUS304 paslanmaz çelik |
| Ölçek Malzemesi | Karbon çelik |
| Nominal Yük | 100kg~800kg |
| Doğruluk | 0.2kg |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110/220VAC, 50/60Hz |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Yapı | Dikdörtgen çerçeve |
| platformu | 304 Paslanmaz Çelik |
| Adı | endüstriyel dijital tartı |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 500kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik veya 304 Paslanmaz Çelik |