| Ürün adı | Bench Platform Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Nominal Yük | 500kg |
| Güç kaynağı | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Hizmet vermek | Oem |
| Malzeme | 304s.s ile yumuşak çelik. kapak |
|---|---|
| Tedavi | Elektrostatik toz boyalı |
| Renk | Gary, mavi, sarı |
| Nominal Yük | 500kg |
| Ekran Tipi | LCD veya LED |
| Adı | endüstriyel dijital tartı |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 600KG |
| Malzeme | Yumuşak Çelik |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 500kg |
| Güç kaynağı | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| hizmet eder | OEM |
| Adı | elektronik terazi |
|---|---|
| Tedavi | Fırçalanmış Son İşlem |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Adı | endüstriyel dijital tartı |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 500kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik |
| Ürün Adı | Tezgah Platformu Kantarı |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Nominal Yük | 500kg |
| Güç kaynağı | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| hizmet eder | OEM |
| Model numarası | SKC |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Malzeme | Karbon çeliği/ paslanmaz çelik |
| Doğruluk | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ürün Adı | Tezgah Ölçeği |
| Model numarası | SKC |
|---|---|
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Malzeme | Karbon çeliği/ paslanmaz çelik |
| Doğruluk | 0.1g/1g/10g/50g |
| Ürün Adı | Tezgah Ölçeği |
| Ürün adı | Dökme Demir Ağırlıkları M1 |
|---|---|
| Yoğunluk | 6.8-7.0g/cm3 |
| Nominal değer | 1000kg |
| Başvuru | Ölçek ve Denge Testi için |
| Paketi | Ahşap kutu |