| Adı | endüstriyel dijital tartı |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 150 kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik veya 304 Paslanmaz Çelik |
| Model numarası | model bir |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED |
| Nominal Yük | 500kg |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
| Ekran Tipi | LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Adı | Su geçirmez ağırlık ölçeği |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Kapasite | 15kg/10g |
| Ekran Tipi | LCD/kırmızı LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | fiyat hesaplama terazisi |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC 110V-220V |
| Tip | Su geçirmez ağırlık ölçeği |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Terazi Tipi | deniz ürünleri balık pazarı |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC/DC |
| tip | Su geçirmez ağırlık ölçeği |
| Malzeme | Plastik |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Model numarası | model bir |
|---|---|
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Nominal Yük | 500kg |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz veya 110V/60Hz |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 30kg |
| Güç kaynağı | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| hizmet eder | OEM |
| Ürün Adı | Elektronik ağırlık ölçeği |
|---|---|
| Yüzey İşlem | tezgahlı, kumlamalı |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Çalışma sıcaklığı | 0℃~40℃ (32℉-104℉) |
| Adı | endüstriyel dijital tartı |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD / LED |
| Nominal Yük | 100 kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik |