| Adı | Elektronik Fiyat Hesaplama Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | fiyat hesaplama terazisi |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Ekran Tipi | Yeşil LED/ LCD/ kırmızı LED |
| Adı | Elektronik Platform Kantarı |
|---|---|
| Malzeme | Karbon çeliği veya 304 paslanmaz çelik |
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Nominal Yük | 30kg ~ 1000kg |
| Doğruluk | 0.1KG |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Material | Stainless steel |
| Nominal Yük | 30kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| Adı | endüstriyel dijital tartı |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 600KG |
| Malzeme | Yumuşak Çelik |
| Ekran Tipi | LCD |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | Su geçirmez ağırlık ölçeği |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Product name | Bench platform Scale |
|---|---|
| Material | 304 Stainless steel |
| Rated Load | 30kg |
| Power Supply | AC:220V/50HZ,DC:6V/4AH |
| Serves | OEM |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | Su geçirmez ağırlık ölçeği |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Nominal Yük | 30kg |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Type | waterproof weight scale |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Rated load | 30kg |
| Ekran tipi | LED LCD |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110V/220V, AC şarj edilebilir pil/DC gücü |
| ana karton boyutu | 69*45.5*47cm |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik, Demir |
| Tava malzemesi | Paslanmaz çelik |
| Adı | Elektronik Tartı Terazileri |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC / DC |
| Tip | fiyat hesaplama terazisi |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Ekran Tipi | Yeşil LED/ LCD/ kırmızı LED |