| Ekran Tipi | LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | Su geçirmez ağırlık ölçeği |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Ambalaj bilgileri | Karton |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC 110V-220V |
| Tip | Su geçirmez ağırlık ölçeği |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Terazi Tipi | deniz ürünleri balık pazarı |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC 110V-220V |
| Tip | Su geçirmez ağırlık ölçeği |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Terazi Tipi | deniz ürünleri balık pazarı |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC/DC 110V-220V |
| Tip | Su geçirmez ağırlık ölçeği |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Ölçek türü | deniz ürünleri balık pazarı |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC 110V-220V |
| Type | waterproof weight scale |
| Material | Stainless Steel |
| Scale type | seafood fish market |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC 110V-220V |
| Tip | Su geçirmez ağırlık ölçeği |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Terazi Tipi | deniz ürünleri balık pazarı |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
|---|---|
| Güç Kaynağı | AC/DC 110V-220V |
| Tip | Su geçirmez ağırlık ölçeği |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Ölçek türü | deniz ürünleri balık pazarı |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Kullanımı | Basınç sensörü |
| Çıkış | Analog Sensör |
| Giriş Direnci | 350±3,5ohm |
| Güvenli aşırı yük | ≤%150 FS |