| Ürün adı | Bench Platform Ölçeği |
|---|---|
| Malzeme | 304 Paslanmaz Çelik |
| Nominal Yük | 30kg |
| Güç kaynağı | AC: 220V/50Hz, DC: 6V/4AH |
| Hizmet vermek | Oem |
| Adı | Dijital Ölçü |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | fiyat hesaplama terazisi |
| Malzeme | Paslanmaz çelik tava |
| Ekran Tipi | Yeşil LED/ LCD/ kırmızı LED |
| Adı | endüstriyel dijital tartı |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 300kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik veya 304 Paslanmaz Çelik |
| Adı | Industria elektronik tezgah terazisi |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 300kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik |
| Ekran Tipi | LCD |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC (100-240V 50HZ/60HZ) |
| Anma Yükü | 1500g |
| Doğruluk | 0.1g |
| Birimler | g, oz, ct, lb. |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | Su geçirmez ağırlık ölçeği |
| Malzeme | Plastik |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Adı | endüstriyel dijital tartı |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 300kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik veya 304 Paslanmaz Çelik |
| Ekran Tipi | LCD/kırmızı LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | fiyat hesaplama terazisi |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Ambalaj bilgileri | kutu |
| Adı | Ağırlık göstergesi |
|---|---|
| Ekran Tipi | yeşil led |
| Malzeme | Plastik Kasa |
| Doğruluk | 300000 |
| Güç kaynağı | 220V 50HZ veya 110V 60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/kırmızı LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | fiyat hesaplama terazisi |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik Tava veya ABS tava |
| Ambalaj bilgileri | karton |