| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Tip | Su geçirmez ağırlık ölçeği |
| Material | Stainless Steel |
| Nominal Yük | 30kg |
| Adı | endüstriyel dijital tartı |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 500kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik veya 304 Paslanmaz Çelik |
| Adı | Industria elektronik tezgah terazisi |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 200 kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik |
| Adı | endüstriyel dijital tartı |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC 220V / 50Hz veya 110V/60HZ |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
| Nominal Yük | 500kg |
| Malzeme | Yumuşak Çelik |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC 110V-220V |
| Tip | Su geçirmez ağırlık ölçeği |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Terazi Tipi | deniz ürünleri balık pazarı |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | Su geçirmez ağırlık ölçeği |
| Malzeme | Plastik |
| Ambalaj bilgileri | karton |
| Türü | Tezgah Ölçeği |
|---|---|
| Güç kaynağı | 110/220VAC, 50/60Hz |
| Ekran Tipi | LED/LCD |
| Yapı | Dikdörtgen çerçeve |
| platformu | 304 Paslanmaz Çelik |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC 110V-220V |
| Tip | Su geçirmez ağırlık ölçeği |
| Malzeme | Paslanmaz çelik |
| Terazi Tipi | deniz ürünleri balık pazarı |
| Display Type | LCD/LED |
|---|---|
| Power Supply | AC/DC |
| Type | waterproof weight scale |
| Material | Plastic |
| Packaging Details | Carton |
| Ekran Tipi | LCD/LED |
|---|---|
| Güç kaynağı | AC/DC |
| Tip | Su geçirmez ağırlık ölçeği |
| Malzeme | Plastik |
| Ambalaj bilgileri | karton |